Wesołych wakacji!

W dniu 24.06.2022r. zebraliśmy się w sali gimnastycznej, aby pożegnać odchodzący rok szkolny 2021/2022. Prowadzący spotkanie Pan Piotr Kujawa przywitał Uczniów, Nauczycieli i Rodziców. Po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej zebrani odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego. Następnie dyrektor szkoły podziękowała Uczniom za całoroczny trud wkładany w  zdobywanie wiedzy i umiejętności. Skierowała swoje słowa także do Nauczycieli i Wychowawców dziękując im za przekazywanie wiedzy i kształtowanie postaw młodych ludzi. Dyrektor podsumowała wyniki nauczania: średnia ocen w klasach 4-8 wyniosła 4,36.

Najwyższe wyniki w nauce zdobyła klasa 5a – 4,92, klasa 4c – 4,80 i klasa 4a – 4,73. Puchar Dyrektora Szkoły otrzymała więc klasa 5a. Natomiast Tomasz Biegajło uhonorowany został Pucharem Dyrektora Szkoły za wynik średni w nauce – 5,82. Gratulujemy!

Za pracę w Samorządzie Szkolnym wyróżniono pucharami:

Zuzannę Wojewódkę, Martynę Ruszkowską i Olgę Piętkę.

Medale za sukcesy sportowe otrzymali:

Lena Szymczak, Małgorzata Kloc, Vanessa Łukowska, Pola Pietrzak, Maja Nadolna, Agata Jaskulska, Julia Suchińska, Julia Kempczyńska, Adam Raiano, Igor DSzywała, Oskar Rudnicki, Paweł Obrośliński, Karol Sojka, Paweł Struzik, Amelia Szaniawska, Dawid Rekowski, Igor Lewandowski, Alan Rojewski, Filip Chmielewski, Wojciech Nawrot, Jan Pindel, Sebastian Zalewski, Dominika Rzepka, Alicja Gordon, Olga Piętka, Patrycja Mazurek Eckhardt, Zofia Vogelsinger, Nadia Pietkiewicz, Nadia Patalon, Nadia Niemczuk, Hanna Pliszka, Emilia Wiśniewska, Kinga Duch, Lena Filipiuk, Bartosz Jukowski, Grzegorz Kloc, Jakub Lewiński, Szymon Rekowski, Miłosz Wiśniewski.

Nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu odebrali: Sonia Kazaniecka, Ryszard Frankiewicz, Ada Fortuna, Daria Lindner, Zofia Binerat, Helena Organista, Maja Malinowska, Szymon Horajecki, Maja Puzio, Szymon Golec, Jakub Machalski, Małgorzata Zedlewska, Adam Raiano, Oliwia Figurska, Karol Sojka, Tomasz Dąbrowski, Tomasz Biegajło, Filip Nawrot, Alicja Maćkiewicz, Sebastaian Wiśniewski, Bartosz Tokarz, Natalia Szewczyk, Emilia Wiśniewska, Oliwia Bieniecka, Julia Plust.

Potem zespół artystyczny pod kierunkiem Pani Edyty Włodarczyk zaprezentował wszystkim trzy piosenki. Dyrektor życzyła wszystkim dobrego i bezpiecznego  odpoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków.

Na zakończenie uczniowie zakrzyczeli z radością – 1, 2, 3, 4, …..5.