Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Trzydziesty Finał WOŚP już jutro – 30stycznia 2022r. Zgodnie z wieloletnią tradycją nasza szkoła przyłączyła się do tej akcji. Od dnia 17 stycznia podjęliśmy następujące zadania:

Skarbonka WOŚP – w holu szkoły uczniowie i pracownicy wrzucali monety do orkiestrowej skarbonki. Za każdy grosz dziękujemy.

Słodkości – przez dwa tygodnie klasy prowadziły na terenie szkoły sprzedaż ciast, babeczek, galaretek itp. Zebrane pieniądze przedstawiciele klas wrzucali do szkolnej puszki WOŚP, która znajdowała się w sekretariacie szkoły.

Tak jak w ubiegłym roku Rodzice dostarczą w dniu 30.01.2022r. do Klubokawiarni „Ciekawa” upieczone przez siebie ciasta. Prosimy o przekazanie ciast do Klubokawiarni „Ciekawa” od godziny 11.00; adres ul. Grunwaldzka 16/18.

Za Wasze dobre serca bardzo dziękujemy!!!

Beata Komoszyńska i Agata Serzysko