Wielkanocne warsztaty

Dnia 18 marca 2024r. o godzinie 16:00 odbyły się warsztaty plastyczne o tematyce wielkanocnej dla dzieci oraz rodziców z grupy przedszkolnej „Słoneczniki”. W ramach wspólnej pracy wszyscy uczestnicy tworzyli piękne stroiki z zajączkami ze specjalnie przygotowanych materiałów.

W przyjaznej i sympatycznej atmosferze powstały pełne uroku ozdoby, które  będziemy sprzedawać na  kiermaszu podczas Festynu Wiosennego w naszej placówce. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego kolorowego straganu. Serdecznie dziękujemy za obecność rodziców i naszych przedszkolaków podczas ostatnich wspólnych warsztatów.

To była dla nas wielka przyjemność.

Panie: Natalia Zollondz i Agnieszka Gałka