Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Wigilia w naszym przedszkolu

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia nasze przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w Wigilii w przedszkolu. Na prośbę nauczycielek dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane, złożyły sobie świąteczne życzenia, dzieląc się opłatkiem, a następnie zasiadły przy uroczyście zastawionym stole. Wychowawczynie omówiły z dziećmi raz jeszcze tradycje bożonarodzeniowe oraz ich symbolikę. Dzieci dekorowały pierniczki, grały na instrumentach oraz odgrywały role w przedszkolnych jasełkach i przedstawieniach. Nagrane występy zostały rozesłane rodzicom z wszystkich grup wiekowych, którzy wyrazili swój zachwyt oraz prawdziwe wzruszenie wobec popisów dzieci.

Wszystkie wychowawczynie oraz przedszkolaki przesyłają dyrekcji, wszystkim pracownikom oraz starszym kolegom i koleżankom moc serdecznych życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, a także dużo radości i spełnienia wszelkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej wspólnej fotorelacji!