Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Wiwat sportowcy!

Cieszymy się z kolejnych sukcesów naszych sportowców! W dniu 11 grudnia odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku Mikołajkowy Turniej Koszykówki. Drużyna chłopców w składzie: Bartek Kluka, Hubert Philipp, Daniel Król, Sebastian Koperski, Fabian Sałek, Przemek Kucharski, Przemek Zamrzycki – zajęła I miejsce. Królem strzelców został Bartek Kluka. Dziewczęta zajęły II miejsce, a królem strzelców została Ania Siemińska. W dniu 17 grudnia odbyły się Mistrzostwa Malborka w Piłce Nożnej Dziewcząt. Drużyna w składzie: Marcelina Śliwińska, Martyna Sip, Anna Siemińska, Weronika Kluka, Wiktoria Polak, Paulina Rogozińska, Natalia Dymidowska i Julia Wilczyńska – zajęła I miejsce! Naszej bramki broniła Wiktoria Polak, a najwięcej goli strzeliły: Marcelina Śliwińska i Anna Siemińska. Cała szkoła jest dumna z Waszych osiągnięć-brawo!

[nggallery id=187]