Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Wojewódzkie Mistrzostwa Super Farmera

W czwartek 27 marca mistrzowie szkoły w grze Super Farmer: Bartek Niewęgłowski i Damian Stawicki uczestniczyli w Wojewódzkich Mistrzostwach w tej grze. Rywalizowali z uczniami ze Sztumu, Dzierzgonia, Mikołajek, Elbląga, Nowego Stawu i Malborka.

Tym razem nie udało się naszym uczniom znaleźć się w ścisłym finale. Podczas zawodów organizatorzy i przedstawiciel firmy GRANNA (producenta gier planszowych) przyznawali nagrody specjalne za strój. I tu obaj nasi reprezentanci zostali docenieni. Gratulujemy naszym reprezentantom i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych edycjach konkursów z grami planszowymi. Graczy dopingowały Panie: Małgorzata Kuszowska i Karolina Kurapiewicz.