Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Nasze uczennice w Turnieju Powiatowym

W sobotę 29 marca 2014 w Szkole Podstawowej Nr 8 odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej ten organizowany jest już od wielu lat przez Powiatowy Oddział Straży Pożarnej w Malborku.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IV b – Maja Bakalarz oraz Aleksandra Kapica, które wygrały eliminacje szkolne. Turniej obejmował dwa etapy – ustny i pisemny. Obie nasze uczestniczki wykazały się trudną wiedzą z zakresu pożarnictwa-gratulujemy! Miło nam ogłosić, że Ola Kapica w grupie szkół podstawowych, pokonując bardzo wielu konkurentów, zdobyła drugie miejsce. To bardzo znaczące osiągnięcie. Brawo Ola!!!!!

Uczennice przygotowywały się pod kierunkiem Pani Małgorzaty Kuszowskiej – gratulujemy!