Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Wszystkim jest potrzebny Miś!

I to koniecznie pluszowy. 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzień później każda klasa II była gościem biblioteki szkolnej.

Wesoło się bawiliśmy i przytulaliśmy do misiów, które zagościły między książkami, dzięki uprzejmości pierwszoklasistów (dziękujemy!!!). Uczniowie zapoznali się z historią pluszowego misia, wysłuchały garstki informacji o prawdziwych niedźwiedziach. Następnie przyszedł czas na konkursy i zabawy – jedzenie miodku bez użycia rąk, układanie wykałaczek „misiową łapką”, test znajomości misiowego rodu. Każdy drugoklasista został uhonorowany specjalnym znaczkiem. Dziękujemy Paniom: Beacie Olińskiej i Katarzynie Bule. To był miło spędzony wspólny czas w bibliotece!!!

[nggallery id=173]