Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Z książką Ci do twarzy–konkurs fotograficzny

Biblioteka szkolna zaprasza Was do udziału w konkursie fotograficznym. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas IV – VI naszej szkoły. Zasady udziału podajemy poniżej. Zapoznajcie się z nimi proszę:

1. Do konkursu mogą być zgłoszone trzy prace jednego autora.

2. Tematyka pracy: twórcze przedstawienie miłości do książek.

3. Zdjęcia w formacie jpeg, kolorowe lub czarno-białe, należy przesłać na adres: bibliotekasp5@gazeta.pl.

4. Zdjęcia nie mogą być zmieniane w programie graficznym. Zdjęcia złej jakości nie będą brane pod uwagę.

5. W nazwie przesłanego pliku proszę umieścić swoje nazwisko.

6. W tytule maila proszę wpisać słowo „konkurs”, a w treści maila – imię, nazwisko i klasę.

7. Zdjęcia będą prezentowane na wystawce oraz na stronie szkoły i biblioteki szkolnej.

8. Nadesłanie zdjęć na konkurs oraz podanie danych osobowych jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu, oświadczeniem posiadania praw autorskich do nadesłanych na konkurs prac oraz wyrażeniem zgody na umieszczenie danych osobowych uczestnika konkursu na szkolnej stronie internetowej biblioteki i Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku.

9. Konkurs trwa do 03.02.2017r. Zapraszamy do zabawy!