Za jeden uśmiech…

Dnia 7 czerwca w Sali Karwanu Muzeum Zamkowego w Malborku odbył się kolejny, niepowtarzalny Koncert Charytatywny Fundacji ” Szkoła Otwartych Serc”. Agnieszka Cegielska, Ambasadorka Fundacji, zaprosiła tego dnia do nas niezwykłych gości. Ewa Mysłakowska, której w recitalu towarzyszył pianista Adam Piątkowski, stworzyła nastrój tak magiczny, że wzruszeń nie było końca…Wielką niespodzianką był występ Tamary Arciuch, która podbiła serca malborskiej publiczności na zeszłorocznym koncercie. Obie panie zaśpiewały wspólnie jeden utwór wywołując ogromne brawa zachwyconej publiczności.

Licytację zgromadzonych darów od sponsorów i ludzi wielkiego serca prowadzili brawurowo Agnieszka Cegielska i Bartek Kasprzykowski. Publiczność miała okazję nie tylko licytować wartościowe i piękne przedmioty, ale również zobaczyć mistrzowski pokaz zdolności aktorskich Bartka Karczykowskiego, który bawił gości do łez.

Dla naszych gości w podziękowaniu za wielką dobroć okazywaną naszym podopiecznym wystąpiły dzieci z piosenką ” Koncert”. Towarzyszyła im absolwentka szkoły Kasia Rudnik.

Wynik licytacji rozradował nas ogromnie: Pobiliśmy zeszłoroczny rekord i udało się zebrać kwotę ponad 37 tysięcy złotych!

Podziękowanie jest wdzięcznością serca…Bez Aniołów fundacji nie tylko wynik licytacji nie byłby tak rewelacyjny, ale sam koncert byłby niemożliwy do realizacji.

Dlatego z głębi serca, najpiękniej i najszczerzej, jak potrafię dziękuję:

Agnieszce Cegielskiej, najwspanialszej Ambasadorce, Królowej Dziecięcych Serc, za jej oddanie, miłość, troskę, czas poświęcony dzieciom i nieustanne starania, aby były one zdrowe i szczęśliwe.

Magdalenie Marszałkowskiej, która wzięła na siebie ogromny trud organizacyjny koncertu, czuwała, wspierała, pomagała, pamiętała, troszczyła się o nas i zdobywała dary na licytację ( m.in. pióro od Prezydenta Bronisława Komorowskiego)

Europosłowi Januszowi Lewandowskiemu, który mimo wielu ważnych zadań znalazł czas, aby zaszczycić nas swoją obecnością na Koncercie.

Burmistrzowi Miasta Andrzejowi Rychłowskiemu, za wielkie wsparcie, za serce i pomoc, na którą zawsze i w każdej sytuacji możemy liczyć.

Ewie Mysłakowskiej, artystce o wielkim sercu, ogromnej wrażliwości i darze czarowania głosem rzeczywistości.

Adamowi Piątkowskiemu, pianiście, za cudowny akompaniament, dzięki któremu recital Ewy stał się ucztą duchową.

Tamarze Arciuch i Bartkowi Kasprzykowskiemu, Przyjaciołom Fundacji, dzięki którym każda chwila koncertu i licytacji zapadnie w naszych sercach na długo. Jesteście niezastąpieni i najwspanialsi!

Kamie Trojak za kolejną piękną wystawę zdjęć, której bohaterami są nasze najukochańsze „Biedroneczki” z oddziału Przedszkola Specjalnego.

Maciejowi Wąsikowi za wzruszenia, których przez reportaże o naszych dzieciach dostarcza nam, co roku. To zaszczyt mieć takiego mistrza obrazu w gronie Przyjaciół.

Bogdanowi Gałązce za wydanie wyśmienitej uczty na rzecz Fundacji ” Szkoła Otwartych Serc”. Kolejny raz nasi goście zostali oczarowani smakiem, wyglądem i elegancją podanych dań.

Aleksandrze Kapejewskiej za życzliwość i wielką pomoc w organizacji koncertu.

Dyrekcji Muzeum Zamkowskiego: Mariuszowi Mierzwińskiemu i Rafałowi Mańkusowi za udostępnienie na czas koncertu Sali Karwanu.

Ewie Sereczyńskiej, wielkiej Przyjaciółce naszych dzieci, za cudowną biżuterię firmy Swarovski, dzięki której bijemy kolejne rekordy w zdobywaniu funduszy na rehabilitację naszych podopiecznych.

Magdalenie Bulerze-Payne, za zdobywanie cudownych, wartościowych darów od sponsorów i jej niezmierną serdeczność okazywaną zawsze, kiedy nasze dzieci są w potrzebie.

Marcelinie Zawadzkiej– najpiękniejszej mieszkanki Polski za włączenie się w akcję niesienia pomocy naszej Fundacji i obecność na Koncercie.

Agnieszce Albrecht – za wykonanie pięknego plakatu promującego koncert i podarowanie jego oryginału na licytację.

Kochani, bez Was Słońce by zgasło! Dziękuję w imieniu swoim i wszystkich podopiecznych fundacji „Szkoła Otwartych Serc”

Dorota Ojdowska- Starzyk – Prezes Fundacji ” Szkoła Otwartych Serc”

Piękne zdjęcia z koncertu wykonała Pani Kama Trojak.