Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Zagłosuj na naszą laleczkę!

Uwaga, bierzemy udział w światowym projekcie UNICEF – Wszystkie Kolory Świata. W Polsce Kampanię wspiera Ambasador Dobrej Woli- Majka Jeżowska. Koordynatorem akcji w naszej szkole jest Pani Alicja Zborowska-Gordowy.

Projekt ten jest odpowiedzią na poważny problem braku dostępu innych dzieci do szczepień.

Nasi uczniowie wiedzą, że pomaganie innym jest przyjemne i że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie dziecka.

W ramach akcji dzieci uszyły charytatywne laleczki UNICEF. Są one symbolem pomocy, jakiej dzieci chcą udzielić swoim rówieśnikom z biednych krajów. Każda laleczka ma w akcie urodzenia – swoje imię, zdjęcie, kraj, z którego pochodzi, jakieś hobby.

Do końca lutego zorganizujemy Dzień Wszystkich Kolorów Świata, zaprosimy dziadków, rodziców, społeczność lokalną. Każdy będzie mógł wybrać laleczkę, zaopiekować się nią, a jednocześnie uratować życie prawdziwemu dziecku z Sierra Leone, przekazując na ten cel darowiznę.

Nasza szkoła bierze udział w konkursie na najbardziej oryginalna laleczkę. Nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej w  zwycięskiej szkole. Konkurs jest prowadzony na Facebooku na oficjalnej stronie UNICEF Poland między 23.01.12, a 17.02.12.

W specjalnie przygotowanej galerii zdjęć użytkownicy i fani UNICEFU, będą oddawali głosy na swoją ulubiona laleczkę, klikając pod jej zdjęciem-lubię to! Laleczka, która zbierze najwięcej głosów wygrywa. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 24.02.12.

Po zakończeniu akcji zebrane pieniądze wpłacimy na rzecz dzieci z Sierra Leone.

Zagłosuj na nasze laleczki już jutro (23 Stycznia)! – więcej fotografii naszych laleczek już wkrótce…

 

Aktualizacja:

[nggallery id=94]