W minionym tygodniu w naszym przedszkolu zapachniało świątecznymi piernikami. Niezapominajki podczas zajęć kulinarnych miały okazję zostać cukiernikami. W ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia samodzielnie przygotowały pierniki, które później ozdobiły według własnej inwencji twórczej za pomocą słodkiego lukru i kolorowych posypek. Podczas zajęć dzieci nauczyły się jakie składniki i przybory są potrzebne do wyrobienia i upieczenia ciasta.















