Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Życzymy naszej drogiej Pani…

Jak co roku uczniowie naszej szkoły podziękowali Nauczycielom i Pracownikom za wysiłek i serce wkładane w codzienną pracę. Klasa 4 a z wychowawczynią Panią Joanna Evenden przygotowała montaż słowno-muzyczny.

„Piąteczki” pod kierunkiem Pani Larysy Lonskiej dały popis wokalny. Pięciorgu uczniom udało się wygrać konkurs ogłoszony przez bibliotekę szkolną „Poznaj nauczyciela swego po oczach jego.” Były kwiaty, życzenia…

„Życzymy naszej drogiej Pani,

by każdy dzień był miły dla Niej,

by ranny budzik srebrne dźwięki

układał dla niej w takt piosenki,

by zaczynała dzień wesoła

i żeby znikła zmarszczka z czoła,

by wiatr jej pachniał,

śmiech jej szumiał,

by każdy w klasie ją rozumiał.”

Wszystkiego najlepszego!

[nggallery id=328]