Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

4c w kinie

Pod koniec października klasa 4c wraz ze swoją wychowawczynią, Panią Joanną Jasnoch, pojechała, w ramach zajęć integrujących klasę, do kina Helios w Tczewie na film w projekcji 3D – „Khumba”.

Jako opiekun pojechała z nimi również była wychowawczyni Pani Anna Skrzoska. Uczniowie mieli okazję wybrać się w tę podróż pociągiem oraz przy okazji sprawdzić się w roli pełnoprawnych podróżników tym środkiem komunikacji publicznej. Udało im się to znakomicie, o czym mogły świadczyć przychylne komentarze pasażerów-współpodróżników jadących z dziećmi w tych samych przedziałach.

Uczniowie z chęcią zanurzyli się we wspaniały, filmowy świat afrykańskiej sawanny, który można było momentami wręcz dotknąć, tak realistycznie wyglądał w 3D. Na pamiątkę dzieci dostały plany lekcji. Po seansie cała klasa udała się na lody, by na koniec, po wspólnym, miłym spędzeniu czasu, wrócić do szkoły i rozejść się do domów.

To była świetna wycieczka. Pani Asiu, prosimy o zorganizowanie wkrótce kolejnej!

Relację fotograficzną oraz sprawozdanie z wycieczki przygotowała pani Anna Skrzoska.