Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Żeby proste plecy mieć trzeba tylko chcieć!

W klasie 1b dzieci codziennie dbają o swoje zdrowie. Nie tylko jedzą zdrowe posiłki włączając w nie warzywa i owoce oraz piją mleko. Wiedzą też jak ważny jest sport i gimnastyka na co dzień i dlatego dbają o prostą postawę ciała. Codziennie siedzą na Dobrych Krzesełkach, a na zajęciach Bioergonsport i lekcjach wychowania fizycznego z wychowawczynią Panią Anią Skrzoska uczą się jak dbać o proste plecy i proste stopy.

Podczas zajęć zawsze jest mnóstwo zabawy, bo poprzez zabawę zapamiętujemy więcej. Ćwiczenia często są śmieszne i zachęcają nawet największego leniuszka do przyłączenia się do wspólnego wysiłku. Niektóre z ćwiczeń rodzice zapewne pamiętają jeszcze ze swojego dzieciństwa… Pobawcie się razem z 1b i zadbajcie o swoje plecy i stopy. Niech przykładem i zachętą będzie nasza klasa, pięknie i prościutko ustawiona w dwuszeregu na zajęciach kultury fizycznej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które zrobiła nam Pani Ania oraz do oglądania naszych prac plastycznych z zajęć Bioergonsport na wystawie na korytarzu przy sali 09.