Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dla Babć i Dziadków

W grupie O c odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Babcie i dziadkowie odgrywają ważną rolę w życiu każdego dziecka, zatem ten świąteczny dzień jest niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla zaproszonych gości.

To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Uczniowie z grupy O c zaprezentowali program artystyczny, a następnie wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych babć i dziadków. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!