Do wakacji odliczamy…

Świetlica szkolna przyłączyła się do ogólnoszkolnej akcji pt. „Do wakacji odliczamy i cały tydzień wspólnie działamy”. Poniedziałek 14.06.2021 pod hasłem „Poniedziałek pełen ruchu” rozpoczęliśmy od ogłoszenia wyników konkursu plastycznego pod hasłem „Mój ulubiony zwierzak”.

Dyplomy, kolorowe wiatraczki oraz nagrody książkowe otrzymały następujące dzieci: 1 miejsce – Zosia Mendelson-Maciejak 1b, 2. miejsce – Liwia Gil 1d, 3. miejsce – Amelia Samborska 1b, Wyróżnienia: Lena Sojka 1d, Nina Sulich 1b, Nina Siedlarek 1b – podopieczne Pani Agnieszki Polak. Wśród podopiecznych Pani Bożeny Chaja-Sobuń: 1. miejsce – Maja Puzio 2a, 2. miejsce – Agata Chmielewska 2a, 3. miejsce – Floriana Czaplińska 3c i Hania Jabłońska 2a. Wyróżnienia: Lena Ziętek 2d i Filip Sekuła 2d.

Melodyjny wtorek dzieci w świetlicy szkolnej słuchały ulubionej muzyki z YouTube. W tym dniu zaprezentowały swój talent wokalny dziewczynki które chodzą na zajęcia muzyczne Pani Edyty Włodarczyk.

Zwariowana środa to dzień, w którym Pani Bożena udostępniła dzieciom stroje karnawałowe i kostiumy teatralne znajdujące się w świetlicowej szafie. Pyszna zabawa związana z przebierankami i pozowaniem do zdjęć.

Czwartek pełen wdzięczności – Dzień dobrego słowa dla kolegi i koleżanki.

Piątek dniem przyjaźni. W tym dniu na zajęciach świetlicowych realizowano program nauczania wartości. Tak działaliśmy w przedostatnim tygodniu nauki tego roku szkolnego. Zapraszamy w przyszłym roku.