Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Dobrych Uczynków

Już po raz trzeci w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień dobrych uczynków”. Towarzyszyło mu wiele uśmiechów i dobrej zabawy. W tym dniu na każdego czekał w szkole miły gest. Każda klasa przygotowała wylosowanej wcześniej klasie miłą niespodziankę.

Był to słodki poczęstunek w formie babeczki czy lizaka z doczepioną karteczka zawierająca złotą myśl, szaszłyki owocowe, wiersze o uśmiechu i piosenki. Uczniowie w tym dniu mieli okazję także wykorzystać swoje smartfony do zrobienia dobrego uczynku. Skanowali porozwieszane po szkole kody QR, pod którymi to kryły się dobre uczynki do wykonania.

W tym dniu także wszyscy pracownicy szkoły obdarowywali się wzajemnie drobnymi miłymi gestami. To był naprawdę miły dzień.