Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Rodziny

„Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę” (Sophia Loren)

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, na które dzieci czekają i z wielkim zaangażowaniem się do nich przygotowują. Jednym z tych dni jest „Dzień Rodziny”- dzień wspaniały, pełen radości, uśmiechu i wzruszeń. Z tej okazji 19 maja 2023r. Koniczynki zaprosiły swoich rodziców, rodzeństwo, dziadków oraz najbliższe ciocie i wujków na uroczysty program artystyczny.

W programie przygotowanym na tą okazję znalazły się piękne wiersze i wzruszające piosenki podkreślające wielką miłość dzieci do najbliższych członków rodziny. Nie zabrakło również „tańca niespodzianki”. W trakcie, jak i po występie można było skosztować babeczki oraz pyszne ciasta upieczone przez chętnych rodziców oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie rodzinne na tle specjalnie na tą okazję przygotowanej przez panie ścianki z balonów. „Święto Rodziny” zakończyło się wręczeniem własnoręcznie i starannie wykonanych przez dzieci upominków.

Dziękujemy wszystkim dzieciom z grupy „Koniczynki” za zaangażowanie i piękny występ, a także rodzicom za pomoc w organizacji „Dnia Rodziny”. Dziękujemy również za tak liczne i miłe słowa dotyczące przygotowania dzieci do występu. Bardzo nas cieszą Państwa pozytywne opinie, które są dla nas budujące i sprawiają, że nasza praca daje nam jeszcze większą satysfakcję. Dziękujemy!

                                                                                                                               Małgorzata Dąbrowska, Anna Frankiewicz