Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Kobiet

8 marca to taki dzień w roku, kiedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety – zarówno te duże, jak i te małe. W naszym przedszkolu chłopcy jako mali dżentelmeni postanowili uczcić te wyjątkowe święto, aby uszanować wszystkie panie oraz swoje koleżanki. Przez cały dzień starali się być bardzo szarmanccy i uczynni. Dziewczynki oraz panie wychowawczynie były traktowane wyjątkowo przez wszystkich chłopców – otrzymywały komplementy, wręczano im kwiaty, piękne upominki oraz składano im serdeczne życzenia. W każdej grupie dzieci tworzyły piękne prace plastyczne, laurki, brały udział w zabawach tanecznych i ruchowych. Co więcej, dzieci brały udział w różnorodnych konkursach grupowych, zajęciach z kodowania, kolorowały bukiety dla swoich mam oraz poznały wiele zawodów wykonywanych przez kobiety na całym świecie.

Przedszkolaki układały również kwiaty z figur geometrycznych, śpiewały piosenki oraz oddawały się wspólnym tańcom. Na zakończenie na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują raz jeszcze chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i szczere uśmiechy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego dnia.