Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Kobiet

8 marca 2024r. w naszym przedszkolu był dniem wyjątkowym i pełnym uprzejmości. Tego dnia wszystkie kobiety – te duże oraz te małe – obchodziły swoje święto, czyli Dzień Kobiet. Wszyscy mali dżentelmeni jak co roku stanęli na wysokości zadania.

Chłopcy składali dziewczynkom oraz swoim nauczycielkom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Dziewczynki ze wszystkich grup zostały obdarowane dyplomami oraz miłymi upominkami, które sprawiły im wiele radości.

Wszystkie wychowawczynie zadbały również o atmosferę przyjaźni i życzliwości. Dzięki zabawom integracyjnym i ciekawym zajęciom dzieci mogły ze sobą współpracować, wymieniać się uśmiechami i świetnie się bawić. Jedna z grup odwiedziła również pobliski salon stylizacji paznokci Pani Kasi, w którym czterolatki poznały tajniki pracy manikiurzystki. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.