Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Wycieczka do Firmy Golden

Wycieczka przedszkolaków z grupy Motylki do firmy Golden była niezwykłym doświadczeniem, które na długo pozostanie w ich pamięci. Wraz ze swoimi opiekunami wyruszyli w fascynującą podróż po świecie budownictwa, gdzie dachy i okna odgrywały główną rolę.

Po przybyciu do firmy Golden, dzieci zostały ciepło przywitane przez pracowników, którzy oprowadzili je po zakładzie. Przedszkolaki miały okazję z bliska przyjrzeć się, jak funkcjonuje firma. Przewodnicy starali się przekazać wiedzę w sposób przystępny dla najmłodszych, używając prostych i zrozumiałych dla nich słów.

Jednym z największych wrażeń dla dzieci była możliwość obejrzenia różnych sprzętów do przewożenia materiałów, które są używane podczas budowy oraz obserwacja jak wygląda praca na wysokościach.

Po zwiedzaniu dzieci zostały zaproszone do specjalnie przygotowanej sali na zdrowy posiłek. Na stole czekały na nie różnorodne owoce, które mogły wybrać i zjeść z apetytem. Na koniec wycieczki każde dziecko otrzymało upominek od firmy Golden, co wywołało na ich twarzach szeroki uśmiech. Były to drobne prezenty, które przypominały o tej wyjątkowej przygodzie.

Wycieczka odbyła się dzięki zaangażowaniu w życie przedszkola taty jednego z naszych przedszkolaków, który pracując w tej firmie zaprosił nas. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania firmie GOLDEN oraz tacie Oktawiana za zaproszenie, jesteśmy pełni wdzięczności i radości z tego, że mieliśmy okazję poznać tajniki pracy firmy oraz spędzić czas w tak przyjaznym i edukacyjnym miejscu.

Ta wycieczka na pewno na długo pozostanie w ich sercach i umysłach, inspirując je do dalszego poznawania świata i jego różnorodności.

Panie: Małgosia Muchowska-Bednarz, Ania Ościłowska, Asia Sarnowska