Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Euro 2012 – wytypuj wynik!!!

W związku z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej zapraszamy do wspólnej zabawy. W bibliotece znajduje się plansza, na której każdy chętny może wytypować wynik inauguracyjnego meczu Polska – Grecja. Kto trafnie przewidzi wynik – zasłuży na słodką niespodziankę! Nagrodę – ucztę w Ghotic Restaurant – ufundowała Fundacja Szkoła Otwartych Serc.

Na razie po pierwszych typowaniach widać ogromne nadzieje związane z naszą drużyną narodową. Zabawa będzie trwać przez cały czas trwania Euro 2012.

W bibliotece będzie można też śledzić wszystkie wyniki w kalendarzu rozgrywek. Ponadto zapraszamy do wypożyczania książek o piłce nożnej, których w bibliotece jest już pokaźny zbiór!!!

styzen 024

styzen 025