Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Festyn Rodzinny

W miniony weekend dzieci z grupy „Motylki” (5-latki) zaprosiły swoich najbliższych na wyjątkowy występ, który odbył się podczas Dnia Rodziny połączonego z Festynem Rodzinnym. Uroczystość była pełna radości i wspólnej zabawy.

Po emocjonującym występie,  odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Atmosferę rozgrzewały również liczne konkurencje, takie jak przeciąganie liny, gdzie mamusie dzielnie konkurowały z tatusiami, skoki w workach oraz chodzenie na szczudłach. Dzieci miały także ogromną frajdę podczas zabaw z bańkami mydlanymi, które wprowadziły dodatkową dawkę magii do całego wydarzenia.

Rodzice przygotowali przepyszny poczęstunek, który umilił czas wszystkim uczestnikom. Dodatkową atrakcją były gry i malowanie buziek, zorganizowane przez mamę Kacperka, co sprawiło dzieciom ogromną radość.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia. Spotkanie stało się nie tylko wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, ale również niebywałą integracją rodziców i całej grupy przedszkolnej. Było to piękne zakończenie roku przedszkolnego, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich.