Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Motylki na wycieczce

12 czerwca dzieci z grupy Motylki miały wyjątkową okazję odwiedzić Zagródkę Edukacyjną Ranczo Zbyroza w Osowie Leśnym. To była niesamowita przygoda, pełna radości i niezapomnianych wrażeń.

Największą atrakcją były przyjazne alpaki, z którymi dzieci mogły obcować. Miały one okazję karmić, przytulać i spędzać czas z tymi uroczymi zwierzętami. W zagrodzie można było także spotkać inne zwierzęta, takie jak kucyki, kózki, kury i świnki, co dostarczyło dzieciom wiele radości i ciekawych obserwacji.  Po pełnym emocji spotkaniu ze zwierzętami na dzieci czekała pyszna drożdżówka, która dodała energii do dalszych zabaw. W programie znalazły się także quizy o alpakach oraz tor przeszkód, który dostarczył mnóstwo śmiechu i zdrowej rywalizacji. Nie można zapomnieć o ognisku, które zakończyło tę pełną wrażeń wycieczkę. Dzieci miały okazję spędzić czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i integrując z rówieśnikami.

Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej Ranczo Zbyroza była wspaniałym doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych.