Jasełka

W poniedziałek 9 stycznia obie grupy przedszkolne pięciolatków – Słoneczniki oraz Pszczółki – zaprezentowały na naszej szkolnej scenie świąteczny występ Jasełek w reżyserii wychowawczyń Pani Patrycji Pachockiej oraz Pani Natalii Zollondz.

Na przedstawienie wychowawczynie grup zaprosiły rodziców swoich przedszkolaków oraz pozostałe grupy przedszkolne. Cały występ odbył się w ciepłej, świątecznej atmosferze. Mali artyści z zaangażowaniem wcielali się w role aniołów, pasterzy, dzieci, królów, a przede wszystkim Józefa i Maryi. Dzieci z łatwością recytowały swoje kwestie oraz śpiewały świąteczne piosenki i kolędy. Pięciolatki z dużą dozą ekscytacji wystąpiły przed zgromadzoną publicznością, za co wielokrotnie zostały nagrodzone gorącymi brawami.

Na zakończenie przedstawienia uśmiechy nie znikały już z twarzy małych aktorów oraz zebranych gości. Dzieci były bardzo zadowolone z występu, a ich wychowawczynie są bardzo dumne z tak zdolnych dzieci.