Poświąteczne spotkania

W zeszłym tygodniu trzy grupy przedszkolne – Słoneczniki, Pszczółki oraz Koniczynki – uczestniczyły w wyjątkowych spotkaniach poświątecznych. Brak wigilii grupowych z powodu licznych nieobecności oraz chorób wśród dzieci w okresie przed świętami Bożego Narodzenia przyczynił się do zorganizowania przez wychowawczynie specjalnych uroczystości, aby przedszkolaki mogły raz jeszcze zasiąść przy świątecznym stole.

W tym dniu przedszkolaki otrzymały dodatkową możliwość podzielenia się opłatkiem, złożenia sobie życzeń oraz wręczenia sobie nawzajem prezentów. Dzieci mogły nacieszyć się swoim towarzystwem. Próbowały przyniesionych przez rodziców smakołyków, rozmawiały na różne tematy oraz śpiewały znane kolędy.

Wspólne spotkanie z pewnością sprawiło dzieciom dużo radości. Mamy również nadzieję, że zostanie w ich małych sercach na bardzo długo.