Trzej Królowie

W świątecznej atmosferze dzieci z grupy „Fiołki” zaprezentowały dziś Jasełka. Nie zabrakło pasterzy, Trzech Królów, aniołków, dzieci oraz najważniejszych: dzieciątka Jezus, Maryi i Józefa. Mali aktorzy przenieśli wszystkich obecnych w czasy sprzed dwóch tysięcy lat. Z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie oraz wokalne.

Świąteczny nastrój podkreślały dopracowane stroje dzieci i bożonarodzeniowa dekoracja auli.

Na przedstawienie jasełkowe, które mali artyści wystawili, zaproszono rodziców, którzy gromkimi oklaskami nagrodzili niezwykły spektakl.