Na zdrowie!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki oraz siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Dlatego w dniu 8 listopada 2022 r. dzieci z grupy „Pszczółki” obchodziły Dzień Zdrowego Śniadania.

Z tej właśnie okazji nasz pierwszy posiłek wyglądał inaczej niż zwykle! Dzięki przygotowanym, przez nasze ulubione Panie pracujące w kuchni, produktom każdy z wychowanków mógł skomponować pyszne i zdrowe kanapki. Głównymi bohaterami śniadania były warzywa: papryka, pomidor, ogórek oraz rzodkiewka, którymi dzieci dekorowały kanapki, a następnie zjadały z ogromnym apetytem!

To było ciekawe doświadczenie i świetna zabawa dla naszych wychowanków, dzięki której przedszkolaki zrozumiały jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.