Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Nauka stacjonarna – 10.01.2022r.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dnia 13 grudnia 2021r. – 10 stycznia 2022 r. uczniowie naszej szkoły wracają do nauki stacjonarnej.

Organizacja pracy w szkole odbywać się będzie w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Jest to niezwykle ważne ze względu na  zdrowie Pracowników, Uczniów i ich Rodzin.

Organizacja pracy szkoły w miarę możliwości pozwoli na zachowanie dystansu między osobami przebywającymi na jej terenie, szczególnie w miejscach wspólnych, a także ograniczy gromadzenie się uczniów.

Nadal obowiązuje noszenie maseczek w przestrzeniach wspólnych. (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.)

Informacje na temat szczepień dzieci i młodzieży można znaleźć na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/szczepimysie, na profilu #SzczepimySię, a także pod numerem infolinii 989.

Poniżej procedury, które obowiązują w naszych placówkach.

procedura przedszkole

procedura szkoła