Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Niezapominajki poznają zawody

8 marca dzieci z grupy Niezapominajki w ramach realizacji zajęć z preorientacji zawodowej wybrały się z wizytą do salonu manicure „Bliżej Ręka” prowadzonego przez Panią Katarzynę Pietrzak. Celem wizyty było poznanie zawodu manicurzystki oraz pracy z nim związanej.

Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda profesjonalny salon manicure, poznały jego wyposażenie, a także sprzęt którym wykonuje się zabiegi na dłonie oraz stopy. Na wszystkie przedszkolaki czekała w salonie niespodzianka w postaci nakładania na ich dłonie pachnącego kremu. Wycieczka do salonu była dla dzieci ciekawą lekcją, sprawiła wszystkim wiele radości oraz dostarczyła nowych doświadczeń.

Dziękujemy Pani Kasi za miłe przyjęcie, przekazanie wielu ciekawych informacji, oprowadzenie po swoim salonie, a także za podarowane upominki.