W poniedziałek uczniowie klasy 5b na lekcji języka polskiego uczyli się pracy ze słownikiem poprawnej polszczyzny. Podczas zajęć w parach i grupach trzyosobowych realizowali postawione sobie cele, a były nimi: rozwijanie umiejętności pracy w grupie, ćwiczenie wyszukiwania wyrazów w słowniku i odpowiednie zastosowanie ich w zdaniach.