Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Podsumowanie akcji "Prezent dla Biblioteki"

Dziękujemy wszystkim, którzy obdarowali szkolną bibliotekę książkowymi prezentami. To najpiękniejsze prezenty, jakie może otrzymać biblioteka. Łącznie wpłynęło 95 wartościowych, pięknych książek, które
będą cieszyły czytelników.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom: Klaudia Lechowska, Klaudia Ziębińska, Filip Lampkowski, Cezary Kasprzyk, Olga Lech, Maja Buła, Patrycja Jankowska, Maja Bakalarz, Paulina Ogórek, Klaudia Gołębiewska, Patryk Falkiewicz, Daniel Suchecki, Weronika Czajkowska, Jakub Olszewski, Julia Sołdaczuk, Paulina Rogozińska, Wiktoria Kubicka, pani Dorota Jukowska.

Jeżeli ktoś darował książkę, a nie znalazł się na liście – prosimy o kontakt z biblioteką szkolną.

Obraz 001