Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pomagają sobie wzajemnie

W sobotni poranek, grupa nauczycieli naszej szkoły i szkoły w Lubieszewie, zrzeszona w programie – Rozwijanie uczenia i nauczania- spotkała się na warsztatach przygotowanych przez trenera CEO w Warszawie.

Najpierw uczestnicy brali udział w lekcji języka polskiego. Część z nich była uczniami, inni pełnili rolę obserwatorów. Dokonano refleksji nad przeprowadzoną lekcją oraz zastosowanymi metodami i technikami RUN.

Następnie trenerka wprowadziła nauczycieli w zasady coachingu grupowego. Potem nauczyła uczestników przeprowadzania rozmowy coachingowej.

Nabyte umiejętności zostaną wykorzystane w pracy nauczycieli z uczniami i współpracy wzajemnej.

[nggallery id=59]