Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Powiem Wam – 112 znam!

W związku z obchodzonym 11 lutego – Europejskim Dniem Numeru Alarmowego 112 – uczniowie z klasy 8b i 8d wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta Malborka pt. ”Powiem Wam -112 znam”. Grupa w składzie: Mateusz Strzeszyński, Mateusz Syroka, Tomasz Radziszewski, Martyna Maćkiewicz, Ottana Wasilewska, Zuzanna Zyra, Jan Woźniak i Ottana Rotter pod opieką nauczycielki języka hiszpańskiego Pani Sylwii Kapuścińskiej – Bacy nagrała film, który został określony przez jury jako ciekawy, pomysłowy i na wysokim poziomie. Wzięcie udziału w konkursie było dla twórców filmu czystą przyjemnością. Gratulujemy uczniom i nauczycielce, dziękujemy za wkład pracy, zaangażowanie i pomysłowość. Brawo!!!