Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pożegnanie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 26.06.2020r. uczniowie klas 1-7 odbierali od swoich wychowawców świadectwa szkolne. Nie była to taka sama uroczystość jak co roku. Uczniowie podzieleni na grupy przestrzegali zasad bezpieczeństwa  w związku z panującą w kraju pandemią. Jednakże miło im było zobaczyć się ze swoim wychowawcą i choć z daleka popatrzeć na koleżanki i kolegów z klasy. Ostatnie trzy miesiące nie były łatwe. Nauczanie zdalne wymagało od nas wiele cierpliwości, zrozumienia i nauczenia się innego funkcjonowania w trudnej rzeczywistości szkolnej. Nasza współpraca przyniosła jednak efekty, uczniowie z sukcesem zakończyli kolejny rok szkolny. Bardzo dziękujemy Wam Drodzy Nauczyciele i Rodzice. Wasze zaangażowanie i wsparcie bardzo pomogło uczniom w nauce.

W tym roku szkolnym wyróżniono następujących uczniów i klasy:

1.PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY dla  uczennicy klasy 5c Emilii Wiśniewskiej za najwyższą średnią ocen w szkole – 5, 83

2.PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY dla klasy 5a za najwyższą średnia ocen – 4,86

3.NAGRODĘ RZECZOWĄ BURMISTRZA MIASTA MALBORKA I STATUETKĘ DYREKTORA– za osiągnięcie tytułu finalisty w Pomorskiej Lidze Zadaniowej z biologii – otrzymał Filip Kraszewski.

4.PUCHAR DLA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA – Mateusz Lauryn

5.ZŁOTE MEDALE DLA NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW OTRZYMALI: Wojciech Buła, Adrian Jasieniecki, Kacper Sulich, Bartosz Jukowski, Maksymilian Rawiński, Braian Raburski, Lena Filipiuk, Kinga Duch, Emilia Wiśniewska, Zuzanna Murawska, Zofia Vogelsinger

6.STATUETKĘ – DOBREGO SERCA – otrzymała Nikola Wypych

Bardzo dziękujemy Szkolnej Radzie Rodziców za ufundowanie nagród książkowych, pucharów, statuetek i medali.

Informujemy, że wysokie średnie w nauce uzyskały następujące klasy:

5a4, 86

5b4, 79

4a4, 62

6d4, 61

5c4, 59

7a4, 56

Wychowawcy wystawili z zachowania: 27% ocen wzorowych, 41% bardzo dobrych, 25% dobrych i 7% poprawnych.

Gratulujemy uczniom promocji do następnej klasy. Dziękując za wszystko, życzymy Nauczycielom, Uczniom i Rodzicom –  udanych, spokojnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.