Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pysznie i kolorowo…

W piątek 28 września dzieci z klasy 2a w przyjemny i niecodzienny sposób zakończyły kilkudniowy krąg zajęć dotyczących jesieni.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Przyniosły dary z ogrodu i sadu, z których wykonały pyszne i zdrowe sałatki owocowo- warzywne. Poza ćwiczeniem w posługiwaniu się nożem i tarką kuchenną było mnóstwo rozmów na temat witamin zawartych w sałatkach. Na koniec odbyła się degustacja gotowych potraw. Było pysznie, kolorowo i bardzo wesoło :)

[nggallery id=137]