Spacer po Barcelonie

Dnia 8 czerwca 2022 roku, w naszej szkole odbył się dzień hiszpański pod nazwą: „Spacer po Barcelonie”. Uczniowie klas 7 i 8 mieli możliwość wysłuchania ogólnych informacji na temat Hiszpanii, ale również informacji dotyczących konkretnie Barcelony. Nadia i Zuzanna z klasy 8d przedstawiły w formie prezentacji multimedialnej informacje dotyczące konkretnych miejsc, które warto odwiedzić w pięknej Barcelonie. Grupa taneczna porwała wszystkich do tańca w rytmie piosenki Macarena.

Podsumowaniem było sprawdzenie wiedzy uczniów w aplikacji Kahoot za pomocą specjalnie przygotowanego dla uczniów – quizu.  Każda klasa miała możliwość zalogowania się i odpowiedzenia na 14 konkretnych pytań, które zostały sformułowane w języku hiszpańskim.

Prezentacje przygotowały: Patrycja i Blanka, za co dziękujemy!

Spotkanie przygotowały razem z uczniami nauczycielki języka hiszpańskiego: Sylwia Kapuścińska – Baca i Monika Wojewódka, które dzięki projektowi ERASMUS+ miały okazję uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym technologii informacyjnych w Barcelonie.

Wielkie podziękowania dla uczniów klasy 8b i 8d za pomoc w przygotowaniu imprezy.