Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Sportowy Dzień Dziecka

W dniu dzisiejszym w naszej szkole dzieci z klas 0-3 obchodziły Dzień Dziecka. Zamiast zajęć lekcyjnych wszyscy ubrani w stroje sportowe spotkaliśmy się w sali gimnastycznej. Wszystkie klasy wzięły udział w zawodach sportowych dostosowanych do swojego wieku.

I tak kolejno konkurencje dla grup „0” przygotowała i poprowadziła pani Karolina Kurapiewicz, dla klas pierwszych – Pani Brygida Sudak, dla klas drugich – Pani Marzena Przyborowicz, a dla trzecioklasistów- Pani Dorota Jukowska. Wszystkie drużyny z łatwością poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami. Dziś nie było zwycięzców ani przegranych- wszyscy w doskonałych humorach bawiliśmy się i dopingowaliśmy siebie nawzajem. Na koniec wszyscy otrzymali słodką niespodziankę.