Sukces Zuzi

Dnia 27.05.2014 w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie odbył się Wojewódzki Konkurs Piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej pod patronatem Pana Wojciecha Korzeniewskiego i Fundacji Sopockie Korzenie.

Konkurs podzielony był na trzy kategorie wiekowe. W drugiej kategorii – 11-14 lat brało udział 25 uczestników, między innymi uczennica klasy V a Zuzanna Ślusarz, która udała się na konkurs pod opieką wychowawcy Joanny Pichlak. Dziewczynka śpiewała piosenkę pt.” Mój słodki Charlie.”

Poziom był bardzo wysoki. Zuzia na scenie czuła się swobodnie. Swoją interpretacją piosenki porwała zgromadzoną tam publiczność.

Po występie otrzymała gromkie brawa.

Po długich naradach jury ogłosiło wyniki. Zuzia zdobyła III miejsce oraz otrzymała zaproszenie do udziału w uroczystości z okazji nadania Imienia Ireny Jarockiej Muszli Koncertowej w Sopocie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentu wokalnego!

Joanna Pichlak