Szczególny dzień – trzydziestego…

„W tym dniu szczególnym – września trzydziestego. Witamy serdecznie chłopca każdego”. Ten dzień na długo zapadnie naszym małym mężczyznom w pamięci, ponieważ w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Super Chłopaka . Podczas uroczystości nie zabrakło uroczystego sto lat, wesołych konkurencji i zabaw którym towarzyszyło dużo śmiechu. W Dniu Chłopca wszystkie dziewczynki złożyły życzenia swoim kolegom, wręczyły prezenty i zaprosiły do wspólnych zabaw i pląsów : wesołego wigibajtusa, tańców na gazecie. Było też dużo emocji w zabawie chłopców ” kto szybciej?” , oraz ,,Wypij kwaśny sok bez kwaśnej minki”- zwycięzca  zebrał sporo oklasków. Panowie w tym dniu mogli poczuć się szczególnie wyjątkowo, ponieważ koleżanki zadbały o ich wygląd i samopoczucie: ogoliły im brody i pozwoliły chłopcom nie sprzątać zabawek po skończonej zabawie – o porządek zadbały same. Był tor przeszkód do pokonania, wspólna gra w kręgle, zagadki logiczne m.in. dopasowywanie brakujących elementów oraz zgadywanie nazw przedmiotów znajdujących się w tajemniczym pudełku i to bez podglądania!