Urodziny w Koniczynkach

Pierwsze w tym roku szkolnym urodzinki w grupie Koniczynek, obchodzili solenizanci z sierpnia i września: Paweł, Mateusz, Diana i Eryk. Świętowanie dzieci zaczęły od gromkiego odśpiewania sto lat oraz złożenia życzeń i gratulacji naszym najważniejszym, w tym dniu, przedszkolakom. Potem nastąpiło ich uroczyste ukoronowanie na króla i królową, zabawy oraz wręczenie prezentów urodzinowych. Następnie Koniczynki miały okazję skosztować zdrowych pyszności przygotowanych przez mamy naszych solenizantów. Szczególną popularnością cieszyły się Shrekowe muffinki ze szpinakiem, dodające siły i werwy każdemu, kto ich spróbował.

Po poczęstunku, pełni energii i wyżej wspomnianej werwy, wszyscy ruszyli do wspólnej zabawy. Najpierw były tańce i pląsy z muchą w Mucholocie, potem wspólny pociąg, który jechał z daleka, a następnie konkursy i zabawy taneczne. Dzieciom najbardziej spodobał się taniec z balonem oraz dyskotekowe oświetlenie kolorofonów w sali, przygotowane specjalnie na tą okazję.

Pod koniec imprezy każdy mógł potańczyć i pobawić się, jak tylko wyobraźnia mu podpowiadała, a chętnym dzieciom pani Ania wykonała piękne makijaże twarzy.

Zmęczone, ale szczęśliwe Koniczynki, podsumowały ten radosny dzień wspólnym zdjęciem. Po wesołych buziach widać, jak dobrze bawiły się tego dnia dzieci. Już niedługo kolejne urodziny w przedszkolu, a my nie możemy się tego doczekać.