Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Szkoła Przyjazna Dla Sześciolatka

Mając na uwadze szereg inicjatyw i dobrych przykładów działalności rodziców w szkołach Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprosiło RADY RODZICÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI do udziału w konkursie „Mam 6 lat".

Celem konkursu było upowszechnianie najciekawszych form aktywności rad rodziców umożliwiających przyjazną adaptację dzieci 6-letnich do edukacji szkolnej oraz wsparcie współpracy między radami.

Rada Rodziców naszej „piątki” znalazła się w grupie 26 finalistów województwa pomorskiego. Dzięki Radzie Rodziców – jej opinii i promocji naszych wspólnych działań szkoła otrzymała tytuł „Szkoły Przyjaznej Sześciolatkom”. Dziękujemy za wyróżnienie
i szczególne zaufanie do naszych nauczycieli i wychowawców. Wyróżnienia wręczano na Pomorskiej Gali Konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej dla Rad Rodziców „Mam 6 lat” w Tczewie z udziałem Pana ministra Macieja Jakubowskiego – podsekretarza stanu w MEN, Pani Poseł Katarzyny Hall – Przewodniczącej Pomorskiej Kapituły Konkursu i Pani Elżbiety Wasilenko, p.o. Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Na zdjęciach także finaliści ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Malborku.

image

 

DSCN7456  DSCN7471

DSCN7502  DSCN7505

DSCN7506 DSCN7507

DSCN7508

DSCN7503 DSCN7504