Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Turniej Gier Planszowych

W minioną środę uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach, w turnieju gier planszowych w SuperFarmera, który po raz piaty został zorganizowany przez Klub Pionkolandia i Firmę Granna. Szkołę reprezentowali zwycięzcy szkolnych eliminacji: Maks Kędroń, Patryk Grapetyn i Robert Puczka. Najlepsze wyniki i najwyższą lokatę zajął Robert Puczka z klasy 7a. Dostał się do finałowej czwórki, a ostatecznie uplasował się na trzeciej pozycji, gdyż wyraźnie w ostatniej rozgrywce nie dopisywało mu szczęście (wyrzucił lisa i wilka, tracąc zgromadzone wcześniej stado zwierzątek).

Robert odebrał cały worek nagród od Granny, wydawcy gry SuperFarmer i zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Finału w SuperFarmera , który odbędzie się w Warszawie 5 czerwca w Muzeum Powstania Warszawskiego. Powodzenia!