Turniej Rummikub

W środę 4 maja o godzinie 14.00 odbył się na auli Turniej Rummikub z okazji 30-lecia naszej szkoły. W rozgrywkach brało udział 15 uczestników. W drugim  etapie uczestniczyli: Joanna Wang, Julia Berk, Julia Plust, Martyna Ruszkowska, Wojciech Wdowicz, Wojciech Nawrot, Igor Lewandowski, Fabian Markiewicz, Igor Pietrzak, Maksymilian Sylwanowicz, Grzegorz Kloc, Mateusz Kurzawa, Filip Nawrot, Julian Żełobowski i Jan Pindel.

Po dwóch partiach rozgrywek wyłoniono 5  finalistów:  ze stolika  nr 1 -Igora Pietrzaka, ze stolika  nr 3- Wojciecha Wdowicza, ze stolika  nr 4 – Mateusz Kurzawę, ze stolika  nr 5 – Wojciecha Nawrota,  ze stolika  nr 6 – Julię Plust. Do głównego finału przeszło 4 uczestników i po fascynującej rozgrywce finałowej I miejsce zajęła Julia Plust uczennica klasy 7e, II miejsce zajął Wojciech Nawrot uczeń klasy 5c, a III miejsce Igor Pietrzak z klasy 7b.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom  serdecznie gratulujemy !!!

Karolina Kurapiewicz, Beata Sawaniewska i Bożena Sawicka