Tydzień pełen atrakcji

Za nami cały tydzień pełen atrakcji. Aby w miłej atmosferze spędzić czas, zaproponowaliśmy uczniom różnorodne aktywności w ramach akcji – Do wakacji odliczamy….

14 czerwca odbył się poniedziałek pełen ruchu. Tego dnia uczniowie oraz nauczyciele przybyli do szkoły ubrani w stroje sportowe. W trakcie przerw nauczyciel prosił wybranego ucznia o zaprezentowanie ćwiczenia, które ma wykonać klasa. W 7 d uczniowie ćwiczyli pozycje jogi :)

Następnego dnia odbył się melodyjny wtorek. W trakcie przerw uczniowie mieli możliwość zamówienia piosenki, którą mieli ochotę wysłuchać.

Dużo radości dała zwariowana środa. Był to dzień, w którym każdy ochotnik mógł przyjść do szkoły w stroju karnawałowym. Nasi uczniowie okazali się być bardzo pomysłowi.

Sympatyczna atmosfera zapanowała w czwartek pełen wdzięczności. Był to dzień , kiedy nauczyciele oraz uczniowie starali się używać w stosunku do siebie tylko dobre słowa.

Cały tydzień zakończyliśmy piątkiem – dniem przyjaźni. Tego dnia SU zorganizował pocztę przyjacielską. Każdy miał możliwość wysłać kartkę do swojego przyjaciela.

W ten sposób społeczność szkolna przygotowywała się do rozpoczęcia wakacji.