Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Urodzinki – Fiołki

Urodziny w przedszkolu to szczególny dzień dla każdego dziecka. W grupie „Fiołki” jubilatami w tym dniu  byli:  Antosia, Julka, Zosia Sz., Marcelek, Lucjanek i Fabianek. Świętowanie urodzinek wśród kolegów i koleżanek to wielka radość i niezapomniane chwile.

Uroczystość rozpoczęła się od założenia koron urodzinowych  i zajęciu honorowych miejsc przez dzieci obchodzące swoje 4 urodzinki, a wszystkie dzieci zaśpiewała dla nich „Sto lat”.

Potem był czas na złożenie wszystkim jubilatom życzeń, wręczeniu drobnych upominków i pamiątkowych dyplomów. Uroczystość upłynęła przy ulubionej muzyce, zabawach z balonami, chustą animacyjną, śpiewaniu  piosenek i tańczeniu w parach. Świętowanie zakończyło się poczęstunkiem, który przygotowali Rodzice dzieci obchodzących urodzinki.

Za pomoc i zaangażowanie bardzo dziękujemy Rodzicom, a naszym przedszkolakom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu, a mało złości, jak najmniej smutków, a wiele radości.