Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Urodzinki w Słonecznikach

W miniony wtorek w grupie przedszkolnej „Słoneczniki” wszystkie przedszkolaki świętowały urodzinki swoich kolegów i koleżanek urodzonych w listopadzie, grudniu oraz styczniu. Naszymi solenizantami byli: Lenka K., Marcelinka, Gracjan, Bartuś G., Lila oraz Ignaś. W tym dniu wszystkie dzieci odśpiewały uroczyste „Sto lat”, złożyły urodzinowe życzenia oraz wręczyły piękne upominki. Przedszkolaki świętowały przy wspólnym stole oraz brały udział w urodzinowych zabawach tanecznych. Na zakończenie dzieci miały okazję do wspólnych zabaw w ogrodzie przedszkolnym. Zabawy na śniegu przyniosły dzieciom mnóstwo radości. Wszystkim solenizantom składamy raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia!