Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Urodziny w Motylkach

W grupie „Motylki” obchodziliśmy szczególne wydarzenie dla przedszkolaków. Były to urodzinki dzieci urodzonych w kwietniu, maju i czerwcu. Lenka W., Ignaś, Lenka P., Kacperek D., Kacperek R., Igorek, oraz Asia jako solenizanci świętowanie rozpoczęli od nałożenia specjalnych urodzinowych opasek, a następnie wszystkie przedszkolaki zaśpiewały dla nich głośne „Sto lat”.

Impreza urodzinowa upłynęła przy dźwiękach ulubionych zabaw muzycznych oraz zabaw integracyjnych. Ponad to solenizanci otrzymali upominki oraz urodzinowe dyplomy. Świętowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przy specjalnie przygotowanym stole.

Wszystkiego najlepszego dla naszych przedszkolaków!