Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

W Królestwie Bajki

04 września od samego rana  na  przedszkolaki  czekała niespodzianka. Otóż pod nieobecność dzieci do sali wleciała na miotle bajkowa wiedźma Bambaryca i zostawiła dla dzieci list, w którym opisała jak pozamieniała bajkowe postacie i powkładała je do innych bajek. W świecie baśni zapanował chaos. Jedyna nadzieja na uratowanie bajek pozostała w Niezapominajkach. Aby wszystkie księżniczki, rycerze, smoki i inne postacie mogły wrócić do swoich bajek, dzieci musiały wykonać wszystkie zadania wymyślone przez wiedźmę. Przedszkolaki obiecały, że chętnie wezmą się do pracy i wspólnie uratują świat bajek. Wszystkie zadania wykonały wzorowo (efekty pracy zostały uwiecznione na zdjęciach) i czar rzucony przez wiedźmę przestał działać a uradowane Niezapominajki odtańczyły taniec zwycięstwa.